Deltakere

Her er deltakerne på campen i 2023. 110 gutter er max:

Jenter påmeldt:

Antall : 5

Player Name Club Name Year
Marie Ulvang Thoresen EB-85 2007
Lina Laukli Brændvang Sandefjord Whalers STIF 2008
Malika Gharaibah Centrum Tigers Oslo 2009
Delphine Crawford-Esguerra Centrum Tigers 2009
Emily Chioma Andreassen-Ibeh Skien Ghost 2008
 

Gutter påmeldt:

Antall : 110

Player Name Club Name Year
Benjamin Tegle-Pollestad Forus og Gausel Idrettslag 2009
Nico Bergum Stavanger Basket 2008
Mathias B. Fimland Ulriken Eagles 2009
Cornelius Johann Håkon Heibek Persbråten Basketballklubb 2009
Kian Alesander Sæthre Askim Basketball 2009
Edvard Kornelius Fønhus Orskaug EB-85 2008
Alexander storm kvame Fgi basket 2009
Adam selvik Kjelsås 2010
Alex Sær Runarsson Askim basketball 2007
William Rødsten Kristiansen EB-85 2008
Taulant Tefa Ulriken Eagles 2009
Skage Spernes Eidholm Skjetten 2007
Max Retor Ottosen Forus og Gausel Basket 2009
Johannes Løfors Nordstrand basketball klubb 2007
Luca Leander Grongstad Steinkjer Basketball 2006
Magnus Andreassen Narvik basketklubb 2007
Mads storm kvame Fgi basket 2010
ethan Gellege Nyhus Nordstrand Basketball Klubb 2007
Sander Reiersen Hogganvik Kjelsås basket 2010
Benjamin Dyve Eikeli Bærum 85 2008
Marius Onstad Askøy basket klubb 2008
Oliver Hognestad-Selland Nærbø IL 2008
Allan Kaberuka-Nielsen Fyllingen Basketballklubb 2010
Billy Parker Leicester Riders 2007
Conrad Hegrenes Andersen Ulriken Eagles 2009
Mats Y. Tidbury Sandnes Basket 2008
julian Fei Chi Benum Luong Steinkjer basketklubb 2006
Sebastian Ween-Foss Molde Jazzers 2008
Kiril Peebles Cardot Askim IF 2008
Taran Cardot Askim IF 2005
Jacob Skjaker Persbråten 2009
Felix Bull-Pollastri Kjelsås 2009
Åne Vinjerui-Bergland Vinje Goats 2009
Lars Asplin Kleven Vinje Goats (Vinje Idrottslag) 2009
Isaac Ngaah-Tørhauh Moss basketballklubb 2008
Gustav Fredriksen Schjem Centrum Tigers 2009
Ferdinand August Pulverer Barmen Askøy Basketball Klubb ABBK 2010
Teo Tennant Vinje Goats 2010
Bertram Skov Kjelsås 2008
Max Schenström Lobas 2008
Marcus Jordan Alleyne Sandnes Basket - Lura IL 2008
Mikkel Magnæs Aass Persbråten 2009
Hugo Anthony Fosterud-Tapper Centrum Tigers
Nore Andersen Sandnes basket 2008
Sondre Fimreite Bottolfsen Narvik basketball klubb 2007
Endre Bjørge Folgerø Sandnes basket 2009
Sigve S Gustavsen Skien Ghost 2008
Mathias Ajauskas Loddefjord 2011
Per Oliver Kråkenes Langhus Lions 2010
Viktor Magnusson Langhus Lions
Theodor Frydenlund Værdal Langhus Lions 2010
Sverre Hernes Vågstøl Hop 2009
Elliott Olsen Sverresborg Hoops
Daniel Frislid Solheim Eikefjord Basket 2007
Jakob Bugembe Sandefjord Whalers 2008
Martynas Usas Loddefjord 2011
Gard Hestvik Furnes Voss il Avalanche 2008
Magnus Ellingsen Teigland Loddefjord il 2009
Olav Rekve Østlie Voss IL 2008
Harald Lilledahl EN-85 2008
Oskar Fossum Skaaning Valencia BC 2008
Henrik Wold Lura Il Baskett 2009
Aleksander Heimvik Sæle Sandefjord Basketball klubb Whalers STIF 2005
Rasmus Røynesdal Voss IL basketball 2010
Thomas Sølvberg Hop 2009
Olav Alme Ulriken Eagles 2009
Philip Milford Ulriken Eagles 2009
Johannes Lien Moss Black Panthers 2009
Haakon-Andre Breyholtz-Mott Loddefjord 2005
Julian Maranon-Sundt Loddefjord 2009
Snorre Laukli Brændvang Sandefjord Whalers 2006
Tinius Jørgensen Hagland Stavanger basketballklubb 2009
Oscar Mikael Hagman Oppsal Basket 2009
Fredrik Eide Loddefjord IL Basketball 2010
Oliver Martinius Hagman Oppsal Basket 2010
Leon Kurtishi Sandefjord Whalers 2008
Emil Kastrati Stif basketball 2007
Leo Kovac Voss Basketballklubb 2009
Adrian Nylund Olseth FGI (Forus og Gausel Idrettslag) 2009
Viljar Reyr Ådneson Kjelsås Basketball 2008
Joar Norekvål Rasmussen Voss Basketballklubb 2009
Lend Kurtishi Sendefjord 2010
Linus Nerland Storvik Alesund Sharks 2007
Christopher G. Torkelsen Sandnes Basket - Lura IL 2009
Tomas Fredrik Koløy Sandnes Basketball 2008
Simon Nærbø IL 2008
Mateo Bjørnø-Husa Sandnes Basket 2008
Luke William Møller Sandnes Basketball 2008
Liam skarsbakk Whalers 2005
Edvin Ekeland Halvorsen Sverresborg Hoops 2006
Sened Efrem Tekeste Voss 2010
Samuel Markos Teklezgi
Aksel Eilertsen Cach STIF Whalers 2006
Aleksander Ymmel Stavanger basketball 2009
Gustav Lantz Langhus Lions 2008
Odin Salvans Hansen Kirkevoll Basket klubb 2010
Eirik Loy Ulriken 2009
Leander Malkenes Antonsen Askøy Basketball Klubb ABBK 2011
Jakob Stavnem von Krogh Drammen Rivers 2008
Christoffer Vråle Rønning Drammen Rivers 2008
Benjamin Aspøy Håheim Stavanger basketball 2008
Jeppe Isachsen Stavanger Basketball Klubb 2008
Brim Æsøy Kirkevoll 2010
Sebastian Jacobsen Kirkevoll BBK 2010
Marcus Adrian De Wolfe Voss Avalanche 2010
Lauritz Longva Sørdal Aalesund Sharks 2007
Brage Steensen Kirkevoll Basketball Klubb 2010
Damien Gundersen Appolinary Skien Ghost 2008
Cajus Røed Kvitvik EB-85 2010
Johannes Mohaupt Sand Stavangger Basketballklubb 2008
Oktander Vågen Kirkevoll BasketballKlubb 2010
Erik Stenerud Olsen Loddefjord IL 2005
Johannes Christiansen Kvaase Oppsal Basket 2009
Mathias Wårheim Sletterød Oppsal IF 2009
Arn Skorve Kindem Voss Avalanche 2008
Luke Thomas Wentzel Skien Ghost 2008
Henrik Ulriken Eagles 2009
Sander Henrikson Haga 2010
Helleik Finne Rabbe Voss Avalanche 2011
Omar Wild-Ali 2009
Jesper Julius Lund EB85 2010
 

Trener påmeldt:

Antall : 0

Coach Name Club Name Year

Du får fire dagers undervisning med NBA-coacher, egen drakt med nummer, frokost og varm lunsj i fire dager, samt mye, mye mer.

Kontakt informasjonsansvarlig Fredrik Hannestad

90787621

fredrik.hannestad@apriil.no

Bli med!

Meld deg på i dag. Dette blir et minne for livet!