Deltakere

Her kan du se hvem som foreløpig har meldt seg på:

Jenter påmeldt:

Antall : 10

Player Name Club Name
Emilie Aanonsen Stavanger Basket
Louise Flesland Stavanger basketball klubb
Lina Laukli Brændvang Sandefjord Whalers
Signe Hugdahl Bøe Sædalen
Mia Myhre Benterud Kjelsås Basket
Sara Omarsdottir Kjelsås
Inga Hesthammer Kjelsås basket
Kari Lamvik Horn Kjelsås Basket
Andrea Nadine Fergem Faal Kjelsås IL
Rakel Omarsdottir Kjelsås IL

Gutter påmeldt:

Antall : 76

Player Name Club Name
Skage Spernes Eidholm Skjetten
Harald Lilledahl EB-85
William Rødsten Kristiansen EB-85
Cornelius Skivenes-Cappelen Ulriken
Torbjørn Collett Ulriken eagles
Lars Vonen Ulriken Eagles
Trym Andreas Wågsæther Bøler Basket
Anonym FYLLINGEN BK
Even Magnussen Stendal Singsaker basketballklubb
Fredrik Mikkel Skår Bøler Basket
Scott Finnema Hop BBK
Leo Seljeskog Lima Gimle Basketballklubb
Viktor Brovold-Kühn Kolbotn
Erlend Stenby Aurskog Finstadbru
Jonathan Riberg Christoffersen SSK Skjetten/Eidsvoll BBK
Matthew Garcia Bøler
Marius Mørkved Lommedalen
Jimmy Eslao Licera Bøler Basket
Jakob Lommedalen
Amund Wiik Lunner Aurskog Finstadbru Sportsklubb
Vetle Ray chute Afsk
Vetle Jørgensen Evjen Aurskog-Finstadbru Sportsklubb
Manoli Alexander Souris Fyllingen Basket
Sindre Ruud Møller LOMMEDALEN IL BASKETBALL
Johannes Akerø Stavanger basketball
Iver August Beisland Ulriken Eagles
Julius Schjøtt Olsaker Ulriken Eagles
Elias Johnsen AFSK
Simon Ølund Birkeland Stord basketball
Håvard Løklingholm Stord basketballklubb
Ludvik Mürer Bergseng Sandvika Basketballklubb
Martin Døvle Mogeland Bøler
Martin Runnane Stord basketball klubb
Markus Forsdal Helvik Lommedalen
Morten Midtlie Holsæter Bøler basket
Oliver Molnes Stavanger basketball klubb
Kasper Holmebakken Ertenstein Stavanger basketball
Roch Fass Stavanger Basketballklubb
Sander Nåstad Svennevig Stavanger basket
Elias Anthonsen Tysseland Stavanger Basketball Klubb
Zander Rasmussen Stavanger basket
Marius Skretting Stavanger basket
Allan Renberg Stavanger basketballklubb
Matias fernando Stavanger basketball
Justin Daniel Salamanca Balsevicius Stavanger basketball klubb
Jakob Johannes Bjelland Forsaa Stavanger Basketballklubb
Tinius Angeltvedt Hop BBK
Ta’Ziyah Christobel Garsjø Lura IL
Oskar Fossum Skaaning Skovbakken Bears/FC Barcelona
Ola Skorpen Myhre Stord Basketball
Otto Ulltveit-Moe Kjelsås Basket
Oliver Hognestad-Selland Nærbø IL
Jone Lykke Kjelsås
Sander Jensvold Kjelsås
Finn Foriki Stavanger basketballklubb
Noah Freuchen Frisch Hop Basketballklubb
Gabriel Grov Diesen Kjelsås
Iver Haakenstad Kjelsås
Mats Hefte Berge Hop BBK
Sivert Petterteig Stord Basketball
Victor Roeele Skien Ghost
Jørgen Lothe Dahl Stord
Dorian Matoshi Askim Basket.
David Cabrera Kjelsås
Sivert Wærstad Nordheim Kjelsås Basket
Noah Reed Rosenløw Eeg Kjelsås Basket
Elias Isidor Bruce-Grøvdal Kjelsås IL basket
Lukas Rimkevicius Askim Basket
Eskil Sørensen Kongsberg Miners
Eric Mark BANMAN Stavanger U16
Kasper Lambech Kjelsås
Mathias Meheretab
Nathaniel Nikolic KJelsås
Vetle Laukli Brændvang Sandefjord Whalers
Snorre Laukli Brændvang Sandefjord Whalers
Augustus Hammer Askim Basketball

Trener påmeldt:

Antall : 2

Coach Name Club Name
Niels Otto Bergseng Sandvika
Morten Brændvang Sandefjord Whalers

Du får fire dagers undervisning med NBA-coacher, egen drakt med nummer, frokost og varm lunsj i fire dager, samt mye, mye mer.

Kontakt informasjonsansvarlig Fredrik Hannestad

90787621

fredrik.hannestad@apriil.no

Bli med!

Meld deg på i dag. Dette blir et minne for livet!