Deltakere

Her er deltakerne på campen i 2024.

 


Jenter påmeldt:

Antall : 15

Spiller Navn Club Name Year
Ingvill Myhre Benterud Kjelsås Basket 2009
Malika Gharaibah Eb-85 2009
Lina Laukli Brændvang Sandefjord Whalers 2008
Tanita Carmen Revheim Carvajal Bønes 2009
Marie Jane Linge Moffat EB-85 2009
Isabelle Lund EB 85 2009
Milena Lund EB85-Bærum Basket 2007
Lea Jarnung Fauske Bønes basketballklubb 2010
Milla Sandvik Bønes
Sophie Connell Langhus IL 2009
Ariane Bruås Bønes 2009
Cienna Bruås Bønes 2010
June Selvåg Ås Langhus Lions 2009
Henny Heiene Tveteraas EB-85 2009
Isabelle Josefine Ciraite Skogan EB-85 2009

Gutter påmeldt:

Antall : 169

Spiller Navn Club Name Year
Emil Garbo Hop 2011
Mathias Loddefjord 2011
Ulrik S Wold Hop 2011
Vincent Helle-Johannessen Hop 2011
Olve Berge Aarsand Sandviken 2007
Tymon Osnowski Tertnes
Jan Roald Ziegert Byre Stord basketball klubb 2009
Niclas Bilstad Ytrebygda Basket 2009
Noah Bjørnstad-Lima Sandefjord 2010
Pelle Sundbø Norreen Sandefjord Turn & Idrettsforening 2009
Johan Ibs Warvik Molde jazzers 2009
Oscar Hagman Oppsal Basket 2009
Noah Mehl-Aasheim Ytrebygda 2009
Leander Haldorsen Kaalaas Ytrebygda 2009
Håvard Kjellevold Sotra Sportsklubb 2010
Jakob Bugembe Hunskaar Sandefjord 2008
Conrad Seim Ytrebygda Basketballklubb 2009
Oliver Martinius Hagman Oppsal Basket 2010
Emil Kristianssønn Kvåle Oppsal Basket 2009
Birk Evjenth YBBK 2010
Baste Prestegård Ytrebygda 2010
Nicolai Lexau Ytrebygda basketballklubb 2009
Alen Rizvanovic BORGEN IL 2010
Theodor Frydenlund Værdal Langhus Lions 2010
Edvart Torgersen Molde Jazzers 2010
Edvard lie nauff Askim 2008
Rolf Aleksander Gjerde Molde jazzers 2010
David Nørvåg Escalante ULRIKEN 2008
Leander Hynne Tveit Sandefjord Whalers 2011
Vegard Olsvold Midtbyen basket 2009
Arn Falch Aune Midtbyen basket 2009
Leonard Skivenes-Cappelen Ulriken Eagels 2009
Benjamin Simonsen Midtbyen basket 2009
William Solberg Kristensen Molde Jazzers 2010
Bertram Benee Skov Kjelsås Basket 2008
Sivertt Olavsrud Viskjer Askim 2010
Jacob Elias S. Scheie STIF Basket 2009
Evert Dahlberg Fyllingen 2008
Linus Giskeødegård Ulriken 2008
Sebastian Molde Jazzers 2008
Reyan Sharif Langhus 2010
Aron Logi Adalbjargarson Askim 2010
Adam Selvik Kjelsås 2010
Alex Sær Runarsson Kolbotn 2007
Jean Noah Kajigi Drammen Rivers 2010
Sam Sandefjord Whalers 2009
Magnus Andreassen Narvik og Sortland 2007
Sverre Strømmen Nerheim Fyllingen Basketballklubb 2010
Teo Tennant Vinje Goats 2010
brim Æsøy Kirkevoll basket klubb 2010
KAJUS BUINAUSKAS OSTERØY IL 2012
Otto Glestad Lech Kjelsås 2008
Johannes Sandvig Espenes Askim Basket 2010
Sondre Johannesen Ytrebygda Basketballklubb 2010
Fabian Karpiarz Ytrebygda basket 2010
Lucas gabrielsen Kjelsås/tåsen 2010
Sigve S Gustavsen Skien Ghost 2008
Olav Alme Ulriken Eagles 2009
Lars Ekornholmen Eidsvoll basketballklubb 2009
Daniel Gestsson ytrebygda 2008
Teodor Furst Torkildsen Kjelsås Tåsen 2010
Allan Kaberuka-Nielsen Fyllingen Basketballkllubb 2010
Kian Sæthre Askim Basketball 2009
Maximilian Sæthre Askim Basketball 2011
Emil Lura 2011
Amund Jo Fagerheim Lundevall Ammerud Basket 2011
Aksel Hestvik Furnes Voss Avalanche 2010
Gard Hestvik Furnes Voss Avalanche 2008
Julian Sundt Loddefjord 2009
Magnus Teigland Loddefjord 2009
Sander Reiersen Hogganvik Kjelsås Tåsen 2010
Torben Tveit Loddefjord 2009
Joar Rasmussen Voss Avalanche 2009
Joma Alexander Smørdal Ytrebygda Basket 2010
Austin Lucas Dizon Olivar Ås Farmers 2012
Markus Ruud Huseby Langhus Lions 2009
Jasper Thorvaldsen Langhus Lions 2009
Georgi Palapeshkov Lura Sandes 2008 2008
William Wergeland Nittedal 2010
Flemming Bo Christoffersen Bakken Bears 2006
Rasmus Røynesdal Voss basketklubb 2010
Helleik Finne Rabbe Voss Avalanche 2011
Leo Kovac Voss Avalanche 2009
Brage Storlid Kvinge Loddefjord idrettslag 2007
Yannick Z. Mekonen ÅS Farmers 2009
Leon Brekkhus Mandic Voss Avalanche 2010
EVADON AMANUEAL TESFAY VOSS AVALANCHE 2010
Alexander Thielemann Drammen Rivers 2010
Benjamin Milo Delis Stord Basket Klub 2009
Robel frezgi tesfagaber Voss avalache 2010
Edward Vethe harbun Voss avalanche 2010
Daniel Frislid Solheim Gimle basketball 2007
Yonas Mekonen ÅS Farmers 2012
Carl Veiby EB-85 2009
Sivert Valsø Eb-85 2009
Nordahl Farstadvoll-Furnes Eb-85 2009
Sebastian Jacobsen Kirkevoll Basketballklubb 2010
Oskar Markussen EB85 2009
Sverre Strømmen Nerheim Fyllingen basketballklubb 2010
Kiril Peebles Cardot Askim basket 2008
Tinus Frichsen Haba 2007
Isak Risanger Haugesund basketklubb 2007
Felix Hofer Næss Snarøya Badgers 2008
Emil von Streng-Alfheim Ulriken Eagles 2011
Ferdinand August Pulverer Barmen Askøy Basketballklubb 2010
Sondre Minu Juell Haugesund Basketballklubb (HABA) 2007
Nicholay Kristengård Sundby HABA U-17 2007
Gabrielius Petrosius Lura IL 2010
Leon Haslum Oppebøen Kragerø Basketballklubb 2008
Nicolai selås Jørgensen Kragerø basketball klubb 2007
Julian Størseth-Wartiainen Kragerø Basketballklubb 2007
Aleksander De Lemos Drammen Rivers 2011
William Gisholt Hop 2011
Erik Graves Os Basket 2010
Samson Storm Oehme Ytrebygda 2011
Mikkel Lillehaug Harstad Griffen 2010
Leander Malkenes Antonsen Askøy Basketball Klubb ABBK 2011
Mathias Garshol Munera Askøy basketball klubb 2011
Andreas Olafsen Ytrebygda basket 2011
Mathias Wårheim Sletterod Oppsal Basket 2009
Johannes C Kvaase Oppsal Basket 2009
Patrick Lilleland Drammen Rivers 2011
Santiago Saetre Fyllingen 2011
Martin Horn Børge-Ask Ullern Basket 2009
Fredrik Lindstrøm Ullern Basket 2009
Jakob Bakken Ullern basket 2009
Juan Isaiah Castillo Borgen IL 2009
Kevin Zachaj Gimle alver 2009
Eskil Vaage Eikeland Voss IL 2011
Simen Hansen Voss Basket 2011
Jørgen Skogmo Haugland Gimle basket 2010
Gustav Vangen Gimle 2010
Nicolai Singdahlsen Rønningen Gimle Basket 2010
Max Rieber-Mohn Gimle Basket 2010
Markus Ruiz Selberg Gimle Basket 2010
Jonatan Falck kleppe Gimle 2010
Tristan Borge Gimle 2010
Markus Kristinsson Ngwenya Voss Basketballklubb 2011
Andreas Eliaseen Gimle 2010
Petter Sandvik Sandefjord Whalers 2010
Lukas Kalsnes Størrelse
Niklas D Heitmann Gimle Basketballklubb 2010
Hogne Sørlie Lilletvedt Voss avalanche 2011
Sverre Kongshaug Utleira 2009
Jesper Stav Kristiansen Nittedal 2010
Johan Kvalheim Kjelsås 2009
Kristoffer Woie Kjelsås Basket 2009
Olve Meltvik Sandviken/Bergen Elite 2008
Erik Warloe Bergstrøm Bislet Basket 2010
William Melby Strøm Bislet basket 2010
Mads Storm Kvame Forus og Gausel IL 2010
Sebastian Reme Mikkelsen Kristiansand Pirates 2010
Tobias Reme Mikkelsen Kristiansand Pirates 2011
Phillip André Haugen Kristiansand Pirates 2011
Amadeus Reme Pirates Kristiansand 2011
Martynas Usas Loddefjord 2011
Tomas Brendehaug Østlie Voss Avalanche 2008
Leisel Lomba Rodriguez Loddefjord 2009
Christian Gasana Fyllingen Basket 2011
Christian Borhaug Ålesund Sharks 2009
William Langbråten Hansen Sotra Sportsklubb 2011
Jonas Kjelsaas Rogndokken Kjelsås 2009
Magnus Reinsbo Drammen Rivers 2010
Samuel Alexander Ramirez Nilsen Tromsø Storm Ungdom 2010
Leon Andre Os 2008
Knut Bryn Voss avalanche 2011
Emil Grimstad Sverresborg hoops 2011
Niko Hestbråten Borgen IL 2008
Samuel Temesgen Sandviken 2008

Trener påmeldt:

Antall : 6

Coach Navn Club Name Year
Luke Tennant Vinje Goats
Gen Lukenda-Lund Eikeli Bærum
Daniel Mykland Innstranda IL Basket Bodø
Vladimir Raymond Castillo Borgen IL
Remi Hansmark Kragerø BBK
Mats Lauritsen

Du får fire dagers undervisning med NBA-coacher, egen drakt med nummer, frokost og varm lunsj i fire dager, samt mye, mye mer.

Kontakt informasjonsansvarlig Fredrik Hannestad

90787621

fredrik.hannestad@apriil.no

Bli med!

Meld deg på i dag. Dette blir et minne for livet!